Herhangi bir araç gereç getirmenize gerek yoktur Öğrenci dosyaları tarafımızca hazırlanıp eğitim başlangıcında dağıtılır.

Eğitim tek modül değildir temel eğitimden sonra branşlara göre ayrıca eğitimlerde verilmemktedir.

Yapılıyor üstelik bu sınav eğitimi veren eğitimci tarafından yapılmaktadır.

Eğitimcimiz Ali SELAM sistemin kurucusu olduğu için ve eğitimde kullanılan birçok teknik ve yöntem kendisine ait olduğundan konuyu direk kaynağından öğrenme şansını yakalamış oluyoruz ayrıca hocamızın teknik bilgisi ve donanımının yanında binlerce kişiye radyestezi uygulama yapmış olmasından ve binlerce değişik vaka üzerinde çalışırken edindiği tecrübelerinden de yararlanma imkanı bulmaktayız. Yani eğitimcimiz ilk etapta ihtiyacımız olandan daha fazla donanıma sahiptir.

Eğitimde hem soft hem de çıktı olarak yeterince içerik verilmektedir.

Derslerin büyük bir kısmı uygulamalardan oluşmaktadır. Ayrıca eğitime katılan öğrencilere dersler haricinde de bol bol uygulama yapmaya imkan verilmektedir.

Özel bir yetenek gerekli değildir. Herkes radyesteziyi uygulayabilir.

Özel hayatınızda, iş hayatınızda, iş olarak, arkadaş çevresinde, gösteri amaçlı, kendinizin ve başka insanların değişik rahatsızlıkları için tamamlayıcı tıp kapsamında en önemlisi hemen hemen herşeyde ve her yerde kullanabilirsiniz.

Bu eğitim öncelikle kendi hayatınıza farklı bir pencereden bakmanızı sağlayabilir ve hayatınızda köklü değişimler yapabilmenize yardımcı olabilir ve daha sonra çevrenizdeki olaylara ve insanlara da farklı bir pencereden bakabildiğinizi görürsünüz ve radyestezi ile başta kendinizin sonra başka insanların hayatlarını cehenneme çeviren bazı problemlerin ne kadar kolay halledilebildiğini görürsünüz ve ayrıca radyesteziyi bir iş dalı olarakta yapabilirsiniz ve üstelik bunu bizim gibi köklü ve kurumsal bir kurumun desteği ve tecrübesini yanınıza alarak yapabilirsiniz. Ayrıca radyestezi Show maksadıyla da kullanılabildiği için eğitimden sonra yapabildikleriniz karşısında insanların size olan şaşkın bakışları ve hayranlıkları da size ayrıca bir prestij kazandıracaktır.