ŞUBAT 2014

Deneysel ve İstatiksel Bir Bilim Dalıdır. Radyestezi, cisimlerin yaydıkları ışımaların sarkaç ve çubuk yardımıyla algılanması, ölçümlenmesi ve değerlendirilmesiyle bir takım olayları ve maddeleri teşhis etmek ve görünmeyenin sezgi şeklinde işe yarar hale getirilmesine neden olmaktadır.

Bu bilgiyi günlük yaşamınızda yaptığınız her alışverişte kullanırsanız, ilk elden sağlığınızı korumuş ve kimselere bırakmamış olursunuz.

Günümüzde çoğunlukla her gıda ve içecek, kozmetikler, kullanılan eşyalar sağlığa zararlı kimyasallarla üretiliyor.

Alacağınız her gıda, içecek, kapalı kutularda ambalajlı ürünler, kozmetik ve eşyalar hakkında sarkacınıza soracağınız basit bir soru ile sizi yönlendirecektir.

Bu gıda, içecek, kozmetik, eşya faydalımı zararlı mı?

Sarkacınızın sağa veya sola dönüşü sürecinde cevabınız EVET veya HAYIR olacak o ürünü alacak veya almayacaksınız.

Artık size zararlı olan hiç bir şey bırakın evinizden veya midenizden içeri girmeyi alışveriş sepetinize bile giremeyecektir.

Bu eğitim ile hızla kendinize ve yakınlarınıza faydalı alışverişler yapmaya başladıkça, sosyal sorumluluk altında bunları duyurmaya başladığınızda üretici firmalar üzerinde oluşturacağınız baskılar ve onların anladığı tek şey para kaybı karşısında yeni ve sağlıklı ürünler üretmek zorunda bırakacaksınız.

Bunlar daha günlük yaşamda kullanacağınız basit yöntemler. Ya birde etraflarınızdaki insanların size yalan söyleyip söylemediklerini tespit etmek, enerji dengelemeleri ile beden ve ruh sağlıklarını kontrol altında tutmak, oturdukları, yaşadıkları, yattıkları yerlerin olumlu ve olumsuz enerji hatlarını tespit ederek zararlı ışınlardan kurtulmaları bile mümkündür.

Bu çalışmalar sonucunda farkındalıklarınız hızla artarken yaşam kaliteniz daha iyi yönde gelişecektir.

Radyestezi yöntemini; ofisinizin ve evinizin, enerjilerini dengelemek için  harita, kroki, fotoğraf üzerinde kullanabilirsiniz. Madenleri, suları, hazineleri, boşlukları, petrol kaynaklarını bir sarkaç ve çatal çubuk yardımıyla bulmak ve  bunların miktarlarını, derinliklerini,  hatta bileşimlerini dahi tespit etmek mümkündür.

Öğrenmeden neyi, nasıl yararlı kılacağımızı bilemeyiz. Bugün bilinmeyenler yarın bilinir olabilirler.

ÇAKRALAR ;

Fizik Ve Ruhsal Yapınız Arasındaki Bağlantılardır. Hastalığın Nereden Geldiğinin İpuçlarını Verir.

Bütün Hastalıklar; Ruhsal Yapımızda Başlar Ve Fizik Yapımıza İletilir.

Bu Nedenle Hangi Çakramızın Dengesinin Bozulduğu Ve Tedavi Gerektirdiği Tespit Edilmelidir.

Sağlığınızı Tamamen Kontrol Altında Tutacak Sizlersiniz

Radyestezi ile sağlık sorunlarının tanısı, hayatınızda tekrarlayan sorunlarınızın sebep ve çözümü, ilişkileriniz ve seçimleriniz için hızlı, pratik, kullanımı kolay ve güvenilir bir uygulamanın temel kurallarını anlatacaktır.

Sarkaç kullanarak bir hastalığın fiziksel nedenlerine sebep olan derinlerde ki ruhsal, zihinsel ve duygusal blokajların sebeplerini öğrenebilirsiniz.

Mekanları dengeleyerek sevgi, huzur, sağlık ve bolluk yaratabilirsiniz.

Evcil hayvanlarınızı ve bitkilerinizi iyileştirebilirsiniz.

İçsel sezgi ve Ruhsal Armağanlarınızın farkındalığına vardığınızda; yeteneklerinizi kullanarak kendi bedeninizi  iyileştirmenin ilaç kullanmaktan ve yan etkilerinden daha iyi bir yolu olduğunu hatırlarsınız.

HASTALIKLAR;
BİZE HER ZAMAN AYNI ŞEYİ SÖYLEYEN ÖĞRETMENLERİMİZDİR.

Bize Ruhsal, Zihinsel Ve Duygusal Olarak Evren Yasaları İle Uyum İçinde Olmadığımızı Ve Fiziksel Rahatsızlıklar İle Farkındalık Yaratmaya Çalıştığıdır.