NİSAN 2014

ALİ’STEZİ YÖNTEMİ ile YOL HARİTASI ve
YAŞAMA YÖN VERMEK
 
01-04-2014
 
ALİ’STEZİ ile RADYESTEZİ YANILMAZ
ve
DUYGULARIMIZ YANILIR;

Hayatta ilerlemek için, bazen karar vermek gerekiyor, bazen seçim yapmak. Kararsız kaldığınızı bir düşünsenize? Hangilerinde karar vermeyi, hangilerinde seçimi kullanıyorsunuz?

Bunlar size kendinizle ilgili bir şeyler anlatıyor mu? Tüm yaşamımız boyunca kararlarımızı, duygularımızla, tavsiyelerle, eğitimimizle, doktorumuzla, yaşam koçumuzla, mantığımızla, iç sesimizle, falcımızla ve astroloğumuzla alabiliyoruz.

Şansımız var ise işler ve aldığımız kararlar bize hayatın akışı içinde destek olurken yanlış kararlar tüm yaşamımızı alt üst edebiliyor.

Ya kendimizi suçluyoruz ya da bize kararlarımızda destek olanları.

Radyestezi ilmini öğrenip tüm yaşamımda ALİ’STEZİ Yöntemini kullanana kadar ben de aynı şeyleri yapar idim.

ALİ’STEZİ yöntemini geliştirip günlük yaşamımda, mesleki yaşamımda, özel yaşamımda, karar vermem ve seçim yapmam gereken her konuda kullanmaya başladığımda kararlarımın doğruluk oranı %95 ve başarıya bağlı iç huzur ile güvenim artık tavan yapıyordu.

Bu metodu kendim ve çevremdeki herkes için kullanmaya ve eğitim vermeye başladığımda ise artık güvenilir karar verici olmuştum.

Yeni bir iş kuran,
Ortak seçimi yapan veya iş değiştirmek isteyen, Yeni bir şehre taşınmak, hatta ülke değiştirmek isteyen,
Yeni sevgilisinin özelliklerini soran,
Çocuğunun okulunun seçimini yapan, Evleneceği kişiyi daha iyi tanımak ve uygun olup olmadığını öğrenmek isteyen,
Hayatının akışında hangi noktada tıkanıklık yaşayan ve neden bunların tekrarladığı konusunda çözüm bulamayanlar, uzun süredir danışanım sonra ise can dostum oldular seçimlerindeki isabet ile yaşamlarındaki olumlu değişime sunduğumuz yol haritasından dolayı.

Yaratıcı; bu bilinmeyenler arasında insanın geleceğini belirleme gücünü kendisine vermiştir. Yeter ki insan kendisinde var olan gücün farkında olsun ve bu gücü kullanmayı istesin.
Bu anda ALİ’STEZİ YÖNTEMİ ile YOL HARİTASI devreye giriyor.
Yol haritası insanın her türlü özelliğini, gerçek potansiyelini, yeteneklerini, zayıf ve güçlü yönlerini bir arada ve tek bir harita üzerinde görmek avantajıdır.

Asıl başarısızlık yapamamak değil, yapamayacağımıza inanmaktır.

“Benim size sormak istediğim şey nasıl kendimize uygun ülkeyi seçebiliriz nasıl iyi kararlar alabiliriz olacak. Ben öğrenciyim ve bu konu hakkında 1 yıla yakındır araştırmalar yapıyorum. Tüm Avrupa ülkeleri ve bazı güney Amerika ülkelerini araştırdım. Ancak bir yere varamıyorum bu araştırmalarla. Nefes almadan araştırdım. Ancak bir karar veremiyorum veya bir sonuca ulaşamıyorum. Artık bunları boşuna yapıyormuşum gibi geliyor. Sanırım bir yerlerde yanlış yaptım araştırırken. Sizce bu kararsızlığı gidermek için neler yapılabilir? “

Bunların ve benzeri sorunların hepsinin tam net cevabı ALİ’STEZİ Yöntemini öğrenmenizde veya bize danışmanız halinde mutlu son ile bitecektir.