MART 2014

KADIN & ERKEK İLİŞKİSİ

 
  
Radyestezi; cisimlerin ve canlıların yaydıkları Işımaların sarkaç ve çatal çubuk ile algılanması, ölçümlenmesi ve sorularımızın cevabının Evet – Hayır şeklinde değerlendirilmesidir.
 
Hayatımızda Eş ve Meslek,  Seçimini yanlış yaptığımızda birçok kimseyi suçlama, kadere öfke, hayata küsme, yeni bir eşi hayatımıza almada ve mutsuz olduğumuz işi değiştirmede korkular, çocukların eşler arasında kalması ile yaşadıkları travmalar ve onların gelecekte yuva kurarken yaralı ve ürkek olmaları gibi birçok faktörleri imkânımız olsaydı baştan olumlu seçimler yapabilmek veya başa döndürmek gibi bir seçeneğimizi kullanma hakkımızı bize verselerdi.!
 
Bu hakkı Radyestezi Bilimi ile elde etmemiz, eğitimini alarak herkese ve kendimize faydalı olabilmemiz her ilişki öncesinde ve meslek seçimlerimizde % 100 çözüm desteği alabileceğimizi, bir Radyestezist danışmanının Nişantaşı’nda yakınımızda olduğunu bilmemiz için bu yazı mevcutdur.
 
Anne ve babamızla ilişkimiz bizim yaşamdaki yolumuzu belirlemede etken rol oynamaktadır.

Seçimlerimiz ve ilişkilerimizde sorunlar var ise bu Dişil tarafımızda (Anne ),

Para kazanmak ve parayı iyi idare edememek gibi sorunlarımız var ise bu Eril (Baba) tarafımızla ilgili bir şeylerin ters gittiğini göstermektedir.

 
Bizim bu yaşamda dengimiz olan, ilişkiyi ve meslek seçimini doğru yaptığımızda hayatımızda sevginin, sağlığın huzurun ve bolluğun hep kolaylıkla var olduğunu göreceğiz.
 
Bunu herkesin istediğini ve nasıl başaracağını bilemeyenlerin çıktıkları her yolda zaman, para, sevgi, huzur kaybına uğradıklarını görüyoruz.
 
Denemekten korkmayanlar ise şansını zorlamakta bir kez daha seçimini yaparken Radyestezi Ali’stezi yönteminden destek alanlar %100 başarılı ve mutlu olma şansını yakalayabilmektedir.
 
ALİ’STEZİ Yöntemi ile seçimleri çok kolay olan ve öğrenilebilen, yaşamımızı kolaylaştıran birçok yöntemi uygulamak elimizdedir.
 
Mekânların dengelenmesi; sevgi dolu, sağlıklı, huzurlu ve bolluk içinde yaşam alanları oluşturur.
Çakra blokajlarının dengelenmesi; sağlıklı ruhsal, zihinsel, duygusal yaşamı sağlar ve olabilecek fiziksel rahatsızlıkları önler.
 
Bize uygun Meslek ve eş seçimi, yaşayacağımız şehir ve ülkenin seçimi, geçmişte yaşadığımız olumsuz seçimlerin dengelenmesi ile yaşamımıza sevgi, sağlık, huzur ve bolluk içinde devam edebileceğiz.
 
ALİ’STEZİ yöntemi size yaşam rehberi olacaktır.